Tere tulemast Vanward International'i

  • Varade planeerimine

  • Usaldusteenused

  • Erakapital


Saage kliendiks


Eraklientide varahaldus

Põhjalik eravara varahalduse kogemus pikaajaliseks perioodiks

Ärinõustamine

Meil on põhjalik arusaam erakompaniidele esinevatest väljakutsetest

Erakapital

Koostöö kõrgkvaliteetsete juhtimismeeskondadega, kes juhivad ettevõtteid läbi otsustava kasvufaasi

Fikseeritud sissetulek

Hallatud fikseeritud sissetulekustrateegiaid nii avalikele kui ka eraasutustele ning jõukatele peredele

Meist

Vanward Internationalis võtame ainulaadse lähenemisviisi investeerimisele, pakkudes kohandatud strateegiaid iga kliendi eesmärkide põhjal ja tuginedes meie ulatuslikule teadmistele maailmaturgudest ja majandustest. Ekspertide tõlgenduste abil mitmest andmeallikast tuvastame sobivad lahendused teie jaoks, lahendused, mis tugevdavad teie positsiooni.Ehita kestev laienemine


Meie Teenused


Privaatne Kapital

Pakume oma klientidele juurdepääsu maailmaturgudele ja meie meeskond on saadaval, et aidata teil navigeerida saadaolevate investeerimisvõimaluste laias valikus. Lisaks teevad meie isiklikud nõustajad klientidega tihedat koostööd, et välja selgitada kõige sobivamad võimalused nende olukorra arvestades.

Usaldusteenused

Kogenud usaldusteenuse osutajatena teeme koostööd klientide ja nende nõustajatega, et hallata kõiki tüüpi usaldusfonde, alates lihtsatest elavate usalduste haldamisest kuni keerukate maksualaste kaalutlustega seotud varahaldusvahenditeni. Pakume ka spetsialiseeritud teenuseid pensioni- ja heategevusfondidele.

Hedgefondid

Globaalse juurdepääsuga hedgefondidele pakume klientidele ennenägematuid võimalusi ja meie meeskond on siin, et tagada teie edu. Meie ulatuslik ekspertiis selles valdkonnas võimaldab meil aidata kliente valida nende portfellide jaoks optimaalseima hedgefondi.

Kinnisvara

Kinnisvaraturu tulemuslikkus on lahutamatult seotud kohalike majandustega ja kasutame oma ülemaailmset võrgustikku majandusandmete uurimiseks ja analüüsimiseks, et mõista turusuunda ning saada teadmisi, mis juhivad meie investeerimisstrateegiaid.

Tehnoloogilised toorained

Pakume oma klientidele juurdepääsu laiale valikule kõvadele ja pehmetele toorainetele, kasutades selleks meie ülemaailmset ulatust ja võrgustikke, et pakkuda teile võimalusi. Mõistmisega meie kliendi positsioonist ja toorainete valikute tegelikust väärtusest püüame leida portfelli parandavaid lahendusi.

Erakliendi laenamine

Pakume teile ja teie perele paindlikku tagatud krediiti isikliku laenu ja krediidiulatuste vormis.

Iga vara kogumiseks peate investeerima kasvumääraga, mis on kõrgem kui inflatsioon.


Contact Us